Get in Touch

Графіки відключень світла діють лише на Харківщині, можливі обмеження ще у двох областях,

Графіки відключень світла діють лише на Харківщині, можливі обмеження ще у двох областях,
електроенергія

Станом на ранок 28 березня графіки відключень електроенергії діють на Харківщині. Водночас можливі обмеження в Одеській та Хмельницькій областях.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

"Наразі графіки відключень діють лише на Харківщині. Але із зростанням споживання можливе застосування обмеження на Одещині та Хмельниччині. На Криворіжжі відключення не прогнозуються", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на одній з теплових електростанцій після ремонту включений в роботу енергоблок.

Крім того, вчора, з 19:00 до 20:00, на запит польського оператора PSE, "Укренерго" надало аварійну допомогу енергосистемі Польщі загальним обсягом 100 МВт-год.

Зранку й далі протягом доби заплановано імпорт електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови загальним обсягом 13 087 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 494 МВт.

Унаслідок сильного пориву вітру без електроенергії залишилися 19 населених пунктів на Хмельниччині та п’ять на Київщині. Тривають ремонтні роботи.

З інших причин на ранок знеструмлено 389 населені пункти. Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення в Донецькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Через технологічні порушення є знеструмлення на Київщині та Кіровоградщині.

Автор: Юлiя Недашківська
Важно

Статьи

Tags