Get in Touch

У США схвалили продаж комплектуючих для ЗРК Hawk на 138 мільйонів доларів для України

У США схвалили продаж комплектуючих для ЗРК Hawk на 138 мільйонів доларів для України

У США схвалили продаж комплектуючих для ЗРК Hawk на 138 мільйонів доларів для України

США оголосили про екстрений продаж комплектуючих для ракетних комплексів Hawk для України на 138 мільйонів доларів.

Про це пише Associated Press.

Державний департамент дав дозвіл на екстрений продаж військової продукції за кордон для забезпечення критичного ремонту та запасних частин для українських ракетних систем Hawk.

США оголосили про цей крок у вівторок, заявивши, що Україна має термінову потребу в технічній підтримці, щоб забезпечити працездатність ракетної системи.

Hawk – це зенітно-ракетний комплекс середньої дальності, який забезпечує протиповітряну оборону, що є однією з головних потреб безпеки України.

"Україні терміново необхідно збільшити свої можливості для захисту від російських ракетних ударів і повітряних можливостей російських сил", — йдеться в меморандумі Держдепу, в якому описується продаж. "Збереження та підтримка системи озброєння Hawk посилить здатність України захищати свій народ і захистити критичну інфраструктуру".

Під час слухань на Капітолійському пагорбі у вівторок міністр оборони Ллойд Остін заявив, що без підтримки США є ризик, що Росія захопить Україну.

"Україна має значення, і результат конфлікту в Україні також матиме глобальні наслідки для нашої національної безпеки".

Роботи над системами Hawk виконуватимуть підрядники корпорації RTX Corporation, що базується в Массачусетсі, раніше відомої як Raytheon, і PROJECTXYZ, що базується в Хантсвіллі, штат Алабама. У Державному департаменті заявили, що деталі, необхідні для ремонту систем, будуть отримані зі складу армії США, пожертвувань третіх країн, комерційних готових компонентів і нового виробництва.
Важно

Статьи

Tags